Jakie choroby leczy medycyna chińska?

Choroby w medycynie chińskiej

Tradycyjna medycyna chińska oferuje szeroką gamę metod terapeutycznych opartych na wspólnej filozofii, które zostały opracowane w Chinach i czerpią z tradycji ponad 3000 lat. Zaliczyć do nich można różne formy ziołolecznictwa, akupunktury i dietetyki.

Poniżej znajdziesz przydatne i praktyczne informacje na temat kilku z wielu chorób zachodu, które leczę w moim gabinecie. Niektóre informacje dotyczą ogólnych zaleceń dietetycznych i zestawów ćwiczeń, które możesz natychmiast zastosować w celu załagodzenia objawów chorób wymienionych poniżej.

Oczywiście porady dotyczące właściwego odżywiania się i stosowania diety nie są w stanie zastąpić leczenia akupunkturą i zaleceń specjalisty medycyny chińskiej. Przed ich zastosowaniem należy skonsultować się z wykwalifikowanym terapeutą medycyny chińskiej. Zawarte na tej stronie informacje nie stanowią elementu poradnictwa publicznego, jak również nie powinny być traktowane jako specjalistyczne porady medyczne dla pacjentów indywidualnych.

Aby uzyskać dodatkowe, ciekawe informacje na temat metod leczenia stosowanych w medycynie chińskiej, zakresu chorób leczonych przy pomocy akupunktury w naszym gabinecie oraz jak przygotować się przed wizytą, kliknij poniższy link: Medycyna Chinska i Akupunktura