Udostępnij

Akupunktura „Metodą Równowagi”

Uśmierz ból natychmiast dzięki akupunkturze!

akupunktura metoda rownowagiAkupunktura „Metodą Równowagi” jest uważana przez wielu akupunkturzystów za metodę prostą i niezwykle skuteczną. Unikalny styl leczenia akupunkturą składa się z pięciu systemów opartych na teorii meridianów (kanałów). Te pięć systemów wywodzi się z klasycznej akupunktury, używanej przez tysiące lat w przedkomunistycznych Chinach. Klasyczne teksty podają, że skuteczność zabiegów akupunktury powinna być natychmiast widoczna, tak jak „cień, który pojawia się, gdy postawimy słup na słońcu”. Pacjenci są bardzo zadowoleni z błyskawicznych wyników tej praktyki terapeutycznej i często są zaskoczeni natychmiastowym uśmierzeniem bólu. Jednak ważne jest, aby podkreślić, że Akupunktura „Metodą Równowagi” jest równie skuteczna przy różnych chorobach wewnętrznych, w tym dolegliwościach trawiennych, chorobach neurologicznych i problemach z układem oddechowym.

Czym jest  Akupunktura  „Metodą Równowagi”?

Akupunktura „Metodą Równowagi” jest rewolucyjnym sposobem leczenia bólu i chorób, który jest skuteczny! Wielu pacjentów odczuwa ulgę już w czasie pierwszego zabiegu! Większość moich pacjentów zgłasza, że odczuło znaczącą zmianę w swoich objawach bólu lub choroby w ciągu pierwszych pięciu wizyt.

Akupunkturzyści zajmujący się Akupunkturą „Metodą Równowagi” mogą pochwalić się efektywnością na poziomie 85%. W Akupunkturze „Metodą Równowagi” stosuje się mniej igieł, niż w tradycyjnej akupunkturze. To oznacza więcej komfortu dla pacjenta.

Pacjenci mówią, że ten rodzaj akupunktury zupełnie różni się od akupunktury, którą znają. Jest tak dlatego, że faktycznie SĄ one różne.

Ta unikalna metoda akupunktury usuwa blokady, które są przyczyną problemów, takich jak ból lub choroby. Igły są umieszczane w określonych punktach, które są odległe od miejsc bólu czy dysfunkcji. To skutecznie usuwa blokadę z chorego obszaru i w ten sposób udrażnia przepływ energii. Ta bardzo skuteczna metoda akupunktury wykorzystuje system luster i obrazów. Na przykład, przy leczeniu bólu kolana, igły są umieszczane w łokciu. Podobnie, igły wbija się w rękę przy leczeniu bólu stóp. Część ciała wybrana jako obszar leczenia działa jak „odbicie lustrzane” bolesnego lub dysfunkcyjnego obszaru ciała. Po serii zabiegów ból ustępuje, objawy zmniejszają się i zostaje przywrócona swoboda ruchu. Przypomina to włączenia światła na suficie przez naciśnięcie włącznika na ścianie. Włącznik jest oddalony od żarówki. Lampa pobierze energię elektryczną, gdy włącznikiem otworzymy obwód przepływu prądu. W ten sam sposób możemy skorzystać z punktu akupunkturowego na ręce w celu łagodzenia bólu w plecach lub punktu na kolanie, aby poprawić funkcję żołądka.

Złagodzenie bólu to dopiero początek! Akupunktura „Metodą Równowagi” jest bardzo skuteczna w przywracaniu równowagi u osób z chorobami przewlekłymi i wewnętrznymi, takimi jak zaburzenia trawienne, bezsenność, problemy z menstruacją, problemy z układem moczowym, problemy z płucami, PMS, zmęczenie, zapalenie stawów i inne. Przy tych schorzeniach, teoria akupunktury sięga głębiej do starożytnej teorii, zgodnie z którą 12 głównym meridianom przywraca się równowagę za pomocą igieł, po jednej na każdy meridian. Leczy to skutecznie całe ciało przy użyciu minimalnej liczby igieł.

Ból i choroba przeszkadzają w codziennym życiu. Moim celem jest przywracać zdrowie, tak aby moi pacjenci żyli bez bólu i w zdrowiu. Nie musisz znosić kolejnego dnia bólu i dyskomfortu. Zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj +48 664 500 699 lub napisz kontakt@czubek-igly.pl. i dołącz do wielu byłych pacjentów, którzy zaczęli ponownie robić rzeczy, które kochają, bez bólu i cierpienia.

Możesz pomóc również członkom swojej rodziny, krewnym, przyjaciołom i znajomym, dzieląc się z nimi przydatnymi informacjami w jakich problemach mogę pomóc.

Udostępnij
Group 1315 2

Chcesz mnie odwiedzić?

Może Cię zainteresować

Warto przeczytać

Line