“Gdy spotkałam Igala, cierpiałam na wiele schorzeń i przewlekłych dolegliwości, wobec których medycyna konwencjonalna bądź jest bezradna, bądź oferuje inwazyjne, szkodliwe metody leczenia.
Dzięki systematycznym zabiegom akupunktury, diecie i ziołom udało mi się pozbyć uciążliwych bólów menstruacyjnych, problemów z nerkami oraz pęcherzem moczowym. Przez kilka lat cierpiałam z powodu przepukliny odcinka szyjnego kręgosłupa będącej rezultatem urazu. Lekarze snuli czarne wizje odnośnie mojego stanu i wysyłali mnie na operacje. Zabiegi i zioła przepisane przez Igala usunęły ból całkowicie i mogę żyć pełnią życia, oprawiać sport i nosić moja córeczkę. Podczas ciąży cierpiałam na anemie, dzięki ziołom problem zniknął w przeciągu kilku tygodni. Akupunktura i zioła pomogły tez uniknąć antybiotyków gdy cierpiałam na zapalenie pęcherza moczowego. Wielu z nas zna nieprzyjemne bóle towarzyszące zespołowi jelita podrażnionego. Otóż mam wspaniale wieści: można się tych boli pozbyć dzięki akupunkturze, ziołom i diecie przepisanej przez Igala. Jestem jego wierna i wdzięczną pacjentka, bardzo polecam jego zabiegi na wszelkie rodzaje schorzeń.”

– Renata Ambasz

„Alergia pojawiła się u mnie kilka lat temu. W najgorszym momencie byłem zmuszony brać leki przeciwalergiczne, przez cały okres pylenia oraz wspomagać się sprayem sterydowym. Tradycyjna medycnyna nie potrafiła zaoferować mi nic ponadto. Igal dzięki akupunkturze połączonej z odpowiednią dietą nie tylko wyleczył mnie z objawów alergii, ale również poprawił znacznie odporność organizmu.”

– Szymon Juchno

„Od 4 miesięcy chodzę do Igala na akupunkturę, stosuję się też do przepisanej diety i piję zioła – wszystko w kierunku nadczynności tarczycy. Po ok. dwóch tygodniach odczułam lekką poprawę, a po ok. miesiącu diametralną poprawę samopoczucia. Mimo że nie piję kawy ani herbaty, mam dużo więcej energii, wstaję wcześnie rano wypoczęta mimo że zawsze spałam do późna. Co najważniejsze – moje wyniki badań poprawiły się w ciągu 3 miesięcy wprawiając w zdumienie mojego endokrynologa, który szacował, że wyrównanie poziomu hormonów zajmie minimum rok. Nie jestem pewna co najbardziej przyczyniło się do tej poprawy (akupunktura, dieta czy zioła), najprawdopodobniej wszystko po trochu, ale czuję się fantastycznie i serdecznie polecam wizyty u Igala jako skutecznego akupunkturzysty.”

– Karolina Jarmolowska

Aby uzyskać dodatkowe, ciekawe informacje na temat metod leczenia stosowanych w medycynie chińskiej, zakresu chorób leczonych przy pomocy akupunktury w naszym gabinecie oraz jak przygotować się przed wizytą, kliknij poniższy link: Medycyna Chinska i Akupunktura